středa 19. prosince 2012

Bitvy barringtonské

To jsou vždycky zápasy... Tentokrát tu mám výsledky dvou posledních před Cook´s Cupem.

Yarmouth Vikings vs Barrington Barons - 7:3

Domácí utkání se vydařilo a i když jsme od samého začátku prohrávali, nakonec se všechno v dobré obrátilo. A nejenom to. Tento zápas měl zatím i nevětší návštěvu, dost možná kolem tří set lidí, kteří se přišli podívat a zároven i platili. Výdělek ze vstupného? 1343 dolarů.

Barrington Barons vs Yarmouth Vikings - 5:4 OT

Zase až prohra v prodloužení, to není možné. Navíc po takovém neskutečném dotahování, kdy jsme ještě tři minuty před koncem prohrávali 1:4. Poslední dva goly padly během třiceti
vteřin... Jenom škoda, že v bráně byla naše trojka, takže se stalo, že dvanáct vteřin před koncem prodloužení mu propadl relativně lehký puk do branky... Ale to už je jedno.

Zítra začínáme domácí turna, takže máme šanci na odvetu!